• 024 677 94 30
  • info@vkj.nl
  • Onderwijs
  • Zorg
  • Wonen
  • Werken
Restyling Zeemanfilialen DuitslandRestyling Zeemanfilialen DuitslandRestyling Zeemanfilialen DuitslandRestyling Zeemanfilialen Duitsland
  • Diensten
    • Projectmanagement
    • Advies
    • Expertises
  • Projecten
  • Over ons
    • Team
    • Missie en visie
    • Carrière bij van Kessel & Janssen
      • Vacatures
      • Stages en afstuderen
      • Open sollicitatie
    • Samenwerking
  • Nieuws
  • Contact
✕
Published by vkj at mei 23, 2016
Categories
  • am-nieuws
  • am-projecten
  • vkg-nieuws
  • vkg-projecten
  • Werken
  • Werken
  • Datemei 23, 2016

In ruim vijftien Zeemanfilialen in Duitsland, waarvan maar liefst zes in Berlijn, zal de komende tijd een nieuw winkelconcept voor het interieur gerealiseerd worden. Afgelopen vrijdag werd het eerste vernieuwde Zeemanfiliaal in Krefeld opgeleverd.

Tot het vernieuwde winkelconcept behoren onder andere aangepaste lichtreclame en het gebruik van LED-verlichting. Ook de verwarmingsinstallatie krijgt (waar nodig) een update: de oude ketels en radiatoren gaan verdwijnen en in plaats hiervan zullen energiezuinige HR-ketels met deurluchtgordijnen en luchtverwarmers toegepast worden, welke zuiniger en effectiever zijn in het gebruik.

Accommodation Management zal als leidende partij het projectmanagement voor deze restyling verzorgen: van opname tot en met oplevering zal zij de diverse onderaannemers aansturen en controleren & zal zij afspraken maken met de verkoopafdeling van Zeeman.

Bezoekadres

Schoenaker 10
6641 SZ Beuningen
T: (024) 677 94 30
E: info@vkj.nl

DNR
Disclaimer

Eigendom van Van Kessel & Janssen | gemaakt door Premium Online - Privacybeleid
    • Onderwijs
    • Zorg
    • Wonen
    • Werken
    We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we je de best mogelijke ervaring op onze website kunnen aanbieden. Als je doorgaat met het gebruiken van de site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.Accepteren